برگزاری همایش بین‌المللی «مرجعیت علمی در عصر ظهور» در مشهد (خبرگزاری صدا و سیما)

همایش بین‌المللی «مرجعیت علمی در عصر ظهور» دانشگاه در مشهد برگزار شد.

25 بهمن 1402

همایش بین‌المللی مرجعیت علمی در عصر ظهور (از سری برنامه های سومین دوره جشنواره امامت و مهدویت)با حضور دکتر رحیم پور ازغدی

همایش بین‌المللی مرجعیت علمی در عصر ظهور (از سری برنامه های سومین دوره جشنواره امامت و مهدویت)،با حضور دکتر رحیم پور ازغدی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی، دکتر سروری مجد قائم مقام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر روح الله رحمانی عضو هیات علمی دانشگاه تهران، دکتر مسیب داوری رئیس دفتر هماهنگی دبیرخانه های استانی مهدویت دانشگاه آزاد اسلامی و دکتر محمد حسن زاده رئیس پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) ، دکتر مرادی رئیس دانشگاه آزاد استان خراسان رضوی ،حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسینی مطلق رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی، اساتید و دانشجویان داخلی و خارجی ، در سالن همایش شهید عباسپور دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد برگزار شد

25 بهمن 1402

پنجمین پیش نشست تخصصی همایش بین المللی «مرجعیت علمی در عصر ظهور» با حضور و سخنرانی اندیشمندانی از کشورهای فرانسه، انگلستان و پاکستان و جمعی از دانشجویان جامعه المصطفی، در دانشگاه آزاد اسلامی مشهد برگزار شد

در این نشست همچنین دکتر مرادی رییس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی و دکتر دبیری معاون پژوهش و فناوری دانشگاه و دبیر همایش در سخنانی کوتاه که به زبان انگلیسی ارائه شد به معرفی این دانشگاه و اهمیت همایش مرجعیت علمی در عصر ظهور پرداختند

05 دی 1402

پیگیری ۵۸ برنامه علمی و ۲۵۱ چالش کشور در دانشگاه آزاد / آنا

دبیر همایش بین‌المللی مرجعیت علمی در عصر ظهور گفت: اکنون ۵۸ برنامه علمی و ۲۰۱ چالش کشور در دانشگاه آزاد اسلامی پیگیری می‌شود.

03 دی 1402

حجت الاسلام حسینی تبار در چهارمین پیش نشست همایش مرجعیت علمی در عصر ظهور، در جمع استادان دانشگاه آزاد اسلامی مشهد:

مقدمه انتظار، شناخت واقعی امام زمان است و اولین باب در امام شناسی، اضطرار است

02 دی 1402

ما امروز با آنچه مد نظر حضرت امام(ره) در باب وحدت حوزه و دانشگاه بود فاصله داریم / در موضوع امامت و مهدویت آنچه برای ما مهم است شکل گیری و تثبیت این تفکر در دانشجویان است

قائم مقام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد: در موضوع امامت و مهدویت آن چیزی که مد نظر ماست القای تفکر امامت و مهدویت است که به صورت عقلی برای دانشجویان ما باید جا بیفتد تا در شرایط مختلف بتوانند از تفکرخودشان دفاع کنند.

18 آذر 1402

دومین پیش رویداد همایش بین المللی مرجعیت علمی در عصر ظهور با موضوع «مقاله،مساله یا راه حل» در دانشگاه آزاد اسلامی مشهد برگزار شد

نشست تخصصی حلقه صالحین بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی با موضوع «مقاله،مساله یا راه حل» با حضور و سخنرانی دکتر رحیم دبیری معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی مشهد و دبیر همایش بین المللی «مرجعیت علمی در عصر ظهور» و دکتر محمدرضا بزرگمهر مدیر کل پیشین پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد ، در سالن خیام دانشکده مهندسی برگزار شد.

28 آبان 1402

نشست تخصصی «یافته‌هایی پیرامون حضرت بقیه الله‌(عج)» در دانشگاه آزاد اسلامی مشهد برگزار شد

نشست تخصصی «یافته‌هایی پیرامون حضرت بقیه الله‌(عج)» به عنوان اولین پیش نشست همایش بین المللی مرجعیت علمی در عصر ظهور، صبح امروز با حضور دکتر محمود مهدوی دامغانی و استادان و دانشجویان ، در مجتمع علوم انسانی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد برگزار شد

20 آبان 1402

در دیدار دکتر دبیری با مدیر موسسه امامت مطرح شد: تاکید بر همکاری حوزه و دانشگاه در برگزاری همایش بین المللی مرجعیت علمی در عصر ظهور

در دیدار دبیر و اعضای کمیته علمی همایش بین المللی «مرجعیت علمی در عصر ظهور» با مدیر بنیاد بین المللی امامت، بر همکاری حوزه و دانشگاه در برگزاری این همایش تاکید شد.

30 مهر 1402

حمایت شهرداری مشهد از برگزاری همایش بین المللی مرجعیت علمی در عصر ظهور

دکتر دبیری معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی مشهد و دبیر همایش بین المللی مرجعیت علمی در عصر ظهور، در دیدار با دکتر برجسته نژاد شهردار منطقه ۱۰ مشهد، ضمن برشمردن قابلیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی مشهد، به معرفی همایش بین المللی مرجعیت علمی در عصر ظهور (از سری برنامه های سومین جشنواره امامت و مهدویت) پرداخت و خواستار حمایت‌ شهرداری از این همایش در زمینه‌های مختلف تبلیغات میدانی، فراهم آوردن امکان مشارکت شهرداری و شورای شهر شد.

23 مهر 1402

دیدار دکتر دبیری معاون پژوهش و فناوری واحد مشهد و دبیر همایش بین المللی مرجعیت علمی در عصر ظهور با با حجت الاسلام والمسلمین یعقوبی امام جمعه شهرستان نیشابور .

امام جمعه نیشابور در این دیدار با بیان اینکه عصر ظهور عصر کمال عقل و علم است ، بر بررسی و شناخت مرجعیت سیاسی آن قبل از مرجعیت علمی تاکید و خاطرنشان کرد: حضرت امام(ره) قبل از اینکه مرجع علمی مردم باشد مرجع سیاسی بود و تا زمانی که باورمندی مردم به امامت امام تحقق پیدا نکند ظهور اتفاق نمی افتد.

18 مهر 1402

جلسه هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی مشهد با حضور حجت الاسلام والمسلمین علیزاده معاون نماینده ولی فقیه در شبه قاره هند و سایر اعضا برگزار شد.

در این نشست که به ریاست دکتر مرادی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی و مشهد در اتاق شورا سازمان مرکزی دانشگاه آزاد مشهد برگزار شد، در رابطه با همایش مرجعیت علمی در عصر ظهور مطالبی ایراد شد.

16 مهر 1402

بازتاب اخبار «رونمایی از پوستر همایش مرجعیت علمی در عصر ظهور» در رسانه های مختلف

قائم مقام دانشگاه آزاد اسلامی گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی از سال ۱۳۸۴ خواستار دستیابی کشورمان به مرجعیت علمی هستند و همه وظیفه داریم مطالبه ایشان را دنبال کنیم.

12 مهر 1402

جلسه ویژه و تخصصی ستاد برگزاری همایش بین‌المللی مرجعیت علمی در عصر ظهور برگزار شد.

نشست ویژه همایش بین‌المللی مرجعیت علمی در عصر ظهور ،از سلسله همایش های جشنواره امامت و مهدویت دانشگاه آزاد اسلامی که به میزبانی واحد مشهد برگزار خواهد شد با حضور هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی مشهد و مسئولین استانی دانشگاه روز دوشنبه ۳ مهرماه برگزار شد .

03 مهر 1402

ارتقاء مرجعیت علمی کشور با تاکید بر نقش دانشگاه آزاد اسلامی

هفدهمین نشست هم‌اندیشی «دانشگاه خانه گفتگو» با موضوع ارتقاء مرجعیت علمی کشور با تاکید بر نقش دانشگاه آزاد اسلامی با حضور بیژن رنجبر قائم مقام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

03 مهر 1402

آغاز فرایند دریافت مقالات در همایش بین المللی مرجعیت علمی در عصر ظهور

دکتر دبیری معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد در گفتگو با سایت همایش با اعلام این خبر خاطر نشان کرد ، مراحل دریافت ، داوری و اعلام نتایج به صورت کاملا مکانیزه از طریق سایت همایش انجام می پذیرد.

01 مهر 1402

اولین همایش بین المللی مرجعیت علمی در عصر ظهور

اولین همایش بین المللی مرجعیت علمی در عصر ظهور در پایگاه سیویلیکا نمایه شد.

01 مهر 1402

همایش بین‌المللی مرجعیت علمی در عصر ظهور با 6 محور و 30 موضوع علمی پژوهشی، از جمله برنامه‌های سومین جشنواره امامت و مهدویت دانشگاه آزاد اسلامی است که در استان خراسان رضوی برگزار خواهد شد.

دومین نشست شورای سیاست گذاری و علمی همایش بین المللی "مرجعیت علمی در عصر ظهور" از سری برنامه های سومین جشنواره علمی فرهنگی امامت و مهدویت با حضور دکتر آذین مدیر کل کمیته علمی پژوهشی و آموزشی دبیرخانه مرکزی مهدویت دانشگاه آزاد اسلامی، حجت الاسلام دکتر حسینی مطلق رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی، دکتر ناطق گلستان معاون هماهنگی دانشگاه آزاد استان، دکتر دبیری معاون پژوهش و فناوری دانشگاه و دبیر استانی همایش و دکتر یساقی معاون آموزشی و مهارتی دانشگاه

27 مرداد 1402

دکتر احمد ناطق گلستان مطرح کرد: نیاز کشور به مرجعیت سازی در حوزه علوم انسانی / دانشگاه آزاد اسلامی در سال های اخیر هر دو مسیر تولید علم و مهارت محوری را به خوبی پیش برده است .

معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی بر مرجعیت سازی در حوزه علوم انسانی تاکید و اظهار کرد: مرجعیت سازی لزوماً در حوزه علوم پایه نیست و اتفاقاً در کشور مرجعیت سازی در حوزه علوم انسانی را به شدت نیاز داریم و در این مورد عقب هستیم.

27 مرداد 1402

حجت الاسلام حسینی مطلق مطرح کرد: مرجعیت علمی یکی از مباحث جدی مشترک بین حوزه و دانشگاه است/ شناخت مکتب اربعین امام حسین(ع) لازمه شناخت مهدویت است.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ازاد اسلامی خراسان رضوی با بیان اینکه پرداختن به مرجعیت علمی در عصر ظهور هدف مقدسی است تاکید کرد: یکی از مباحثی که ما امسال در روز وحدت حوزه و دانشگاه به صورت عمیق لازم است ورود کنیم بحث مرجعیت علمی هست.

27 مرداد 1402

دکتر دبیری در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد

همایش بین المللی «مرجعیت علمی درعصر ظهور» دربهمن ماه امسال در مشهد برگزار می گردد.

04 مرداد 1402

برگزاری نشست کمیته علمی و استانی همایش مرجعیت علمی در عصر ظهور

نشست شورای سیاست گذاری جشنواره امامت و مهدویت با رویکرد همایش بین المللی "مرجعیت علمی در عصر ظهور" با حضور دکتر دبیری معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی مشهد و دبیر استانی همایش و سید جواد جعفری مدیرعامل موسسه علمی فرهنگی و هنری امامت و مهدویت

25 تیر 1402

مدیرعامل موسسه امامت و مهدویت :

موسسه فرهنگی و هنری امامت و مهدویت و دبیرخانه مهدویت، دو ساختار هم عرض در راستای توسعه فرهنگ مهدویت در دانشگاه آزاد اسلامی دارد.

04 مرداد 1402